Franciaország csapata - Benzema megsérült, Giroud szerez gólt és Franciaország nyer - Lábbal 01

0 28

Franciaország 3-0-ra legyőzi Bulgáriát

Gólok Franciaország számára: Griezmann (29.), Giroud (83. és 90.)

Az Euro 2021 legutóbbi előkészítő találkozóján, amelyet a közönség 5000 néző jelenlétével a Stade de France-ba való visszatérés jellemzett, Franciaország csendesen uralta Bulgáriát 3–0-s pontszámmal.

Egyoldalú mérkőzés, amely néha úgy nézett ki, mint egy All-Star játék, mivel a Habs technikai mozdulatokat hajtott végre, mint egy nagyon ihletett Paul Pogba. De az eredményjelzőn a gyorsan biztosított lehetőségek ellenére a szünetben csak 1-0 volt az állás. Griezmann volt az, aki hosszú francia dominancia után (1-0, 29.) kissé eltérõ akrobatikus visszatéréssel nyitotta a pultot. Karim Benzema sérülés miatt való távozása mankó miatt némileg lehűtötte a kedélyeket.

A szünet után a bolgár kapus, Naumov még mindig keményen dolgozott, így az eredmény nem duzzadt, különösen Mbappé ellen. Nyilvánvalóan a szünet gólját Olivier Giroud írta alá, aki nagyon ott volt a kapu előtt, és aki a közeli kapufa mellé vágott egy keresztet Pavard jobbjától (2-0, 83.). A különbség megvalósult, és még inkább a leállási idő kezdetén, amikor Lemar Ben Yeddert szolgálta ki, aki szó szerint felajánlotta Giroud dupláját (3-0, 90.). Igazi hatékonysági preambulumbekezdés annak, aki Karim Benzema helyére lépett. A kékeknek túl sok nehézség nélkül sikerült ez az utolsó szakasz ennek a sikernek, amely elegendő ahhoz, hogy a világbajnok jó formában legyen a németek elleni müncheni mérkőzés egy hétével.