Cavallini és David segítenek Kanadában legyőzni az 7-0-et Kubában

CHARLOTTE, NC - Lucas Cavallini és Jonathan David mindhárom gólt szerzett Kanada 7-0 győzelmet aratott Kuba Vasárnap az első mérkőzésen a CONCACAF Gold Cup megduplázódik a Bank of America Stadionban

A Junior Hoilett is elnyerte, hogy segítsen Kanadában befejezni a 2-1 csoportot, és nyerjen egy helyet a negyeddöntőben. a Martinique a kapus vereséget szenvedett Mexikó veretlen 12 gólok este, hogy ellopják a második helyet a medencében. Kuba befejezte az 0-et az 3-on, és 17-nél az 0-on kiszorult.

David megnyitotta a pontozást három perccel a mérkőzésen egy tökéletesen elhelyezett passznál a Hoilett-től. Cavallini ezt követően átvette a három gólt, az utolsó három percben két félidőben, az 4-0 vezetésével.