Katar vs Argentína - Jobb labdarúgó-jelentés - 23 június 2019 - ESPN

Sergio Aguero et Lautaro Martinez mindketten Argentína 2-0-jában nyerték meg Katarot, amely a Copa America negyeddöntőben zárta a helyüket.

Argentínának nyerni kell A csoportos szakaszban a katari védő véletlenül átadta a labdát Martineznek a büntetőterület fején, és megverte Inter Milanot Saad Al-Sheeb 1-0 jelölés öt percen belül.

Aguero arany esélye volt, hogy megduplázza Argentína vezetését, de megszökött a labdáról az 12 góltéren rejtett cél eléréséhez, amikor jobban kellett volna tennie.

Argentína úgy nézett ki, mint egy másik csapat a szünet után, jön ki az öltözőből, és sokkal jobb esélyekre készül, mint az első félévben.

Katarnak meg kell köszönnie az Al-Sheeb-nek, hogy megakadályozta, hogy az Aguero kétszer játsszon az első 20 percben a második félidőben, miután közel volt egy reflexhez. mentse és sziklázza egy másik ember lövését

10 perc múlva Argentínának még egy megdöbbentő hiánya volt, amikor Lionel Messi Széles lövést készített a keresztlécen, de Aguero végül az 82e percen át mozgásteret adott a csapata számára, legyőzve a védőjét, és alacsony lövést adott az al-Sheeb számára, hogy megduplázza az ólomot.

Az eredmény kiküszöböli a Katar Ázsiai bajnokát, a versenyet, miután egyetlen pontot ért el a nyitó csoportjában, a Paraguay ellen.

A következő mérkőzés Argentínában, amely a második csoport mögött a C csoport mögött állt Kolumbia mögött, egy negyeddöntő mérkőzés Venezuelával szemben, június 28-on a Rio de Janeiro Maracanában.