Venezuela vs Peru - Labdarúgó-mérkőzés jelentés - 15 June 2019 - ESPN

Venezuela és Peru megkezdte Copa America-t a 0-0 XNUMX-es szombattal, a két perui góljával, melyet a videó asszisztenssel (VAR) folytatott konzultációt követően jelöltek meg.

Christofer Gonzales célja az 11e pillanatában az volt, hogy pontot szerezzen. Korábban a mozgalomban Jefferson Farfan ugyanazon varázslatot szenvedett 19 perccel a második félidő kezdete után, miután a feje a célba került.

- Copa America: Mindössze annyit kell tudni, [19659005] - A Copa America teljes ütemezése

A mérkőzés egyre inkább Venezuela után következett be Luis Mago lejárt az 16 percben a végétől.

Peru szerencsétlen volt. hogy megtartsuk a három pontot a Venezuelai kapussal Wuilker liszt egy nagyszerű mentés egy döntő reflexen, hogy a labdát a mérkőzés utolsó percében lehúzzuk.

"Kicsit idegesek vagyunk, mert úgy gondoljuk, hogy megérdemlik, hogy nyerjünk" - mondta Paul Pero kapitány kapitány. "Nem találtuk meg az utolsó labdát.

- Megtettük, amit tudtunk. Csak egy cél hiányzott. "

Az első fele kiinduló ügy volt, de a második félidőben a dolgok javultak, mivel Peru verte ellenfeleit. az egyik két dél-amerikai csapat, aki valaha nyerte meg a Copa America-t.

A sorsolás mindkét csapatot a második csoportba kötötte az A csoportban, Brazília mögött, aki pénteken megnyerte Bolívia 3-0-et a verseny megnyitó mérkőzésén.

Peru a második fordulóban kedden találkozik Bolíviával, és Brazília ugyanazon a napon Venezuelával szembesül.