Suarez reméli, hogy megszünteti a CL szárazságát, míg Barca Man U-vel szemben áll

BARCELONA, Spanyolország (AP) - Luis Suarez 23 gólokat szerzett ebben a szezonban, beleértve az utolsó két spanyol bajnokságot is, amelyek megtartották őt Barcelona a nemzeti cím védelme útján. Az uruguayi csatár azonban már több mint egy éve keres az első gólt a Bajnokok Ligájában, amikor Barcelona megpróbálja befejezni a Manchester United keddet a negyeddöntőben.

Suarez szinte véget ért a céljai között. A múlt héten az Old Trafford-nál, amikor a fejét Luke Shaw eldobta, mielőtt az 1 Barcelonában az 0-győzelem során megkapta a célját az Egyesült védőjének.

A Suarez utolsó európai klubversenyének utolsó célja az 4 április 2018 volt. Ez a korábbi kontinentális versenyben lévő korábbi Liverpool játékos csökkenő tendenciája. Suarez, 32 éves korában, 20 gólt szerzett az 50 karrierjátékokban a Bajnokok Ligájában, de csak az 25 céljai közül kettő volt.

De Barcelona edzője, Ernesto Valverde, soha nem kérdezett meg Suarez-t, és megvédte hozzájárulását a csapathoz, amit nem ért el.

"Számomra Luis ugyanaz, mint mindig, aki mindig a legmagasabb szinten játszik," mondta Valverde a múlt hónapban Suarezben egy büntetés után, és egy új célt nyert 5-1-ben nyolcadik helyen nyerte Lyont. döntőbe.

"Tudom, hogy az emberek még mindig a célokról fognak beszélni, amit nem ért el, de ezúttal ( Philippe Coutinho az esély az eredményre. és megérdemelte a büntetést, hogy nem is készpénzzel. "

Suarez csatlakozott a Barcelonához a Liverpoolból 2014-ben, hírnevét oly módon, hogy olasz védővel harapott a világbajnokságban. Közvetlen hatással volt arra, hogy segítse a klubot a bajnokság, a Copa del Rey és a Bajnokok Ligája sorsolásában.

Még jobb volt az 2015-16-ben, nyolcszor a pontozásban a Bajnokok Ligája ebben a kiadásában. 19659002] De Európában drámaian csökken a termelése.

Mint Suarez, Barcelona is.

Az ötödik és utolsó európai kupa megnyerése óta Barcelona elmulasztotta az elmúlt három szezon negyeddöntőjét. .

A Suarez legutóbbi bajnokok Ligája harcol ellentétben a spanyol bajnokság és a Copa del Rey következetes céljaival, így a csapat második ideális lehetőséget kínál, és egy pusztító duettet alkot Lionel Messi . ].

30-t szerzett La Liga és Copa tavalyi szezonban, amikor Barcelona mindkettőt megnyerte.

És az 20 góljai a bajnokságban több, mint bármely más játékos a versenyen, kivéve persze Messi-t, akinek van 33. A Real Madrid 5-1 vereségében a Suarez kalapos trükkje, amikor Messi sérülés miatt nem volt elérhető, októberi Barcelona fővédője erősen visszavonta a címet.

A Suarez legfrissebb céljai döntő szerepet játszottak abban, hogy barátságos vezetést nyújtsanak Barcelona számára, amely lehetővé teszi számukra, hogy a bajnokok bajnokságára összpontosítsanak, mivel a szezon közeledik a csúcsához.

A mérkőzés utolsó rúgásán szerezte meg az 4-4 rajzot a Villarrealban két héttel ezelőtt. Az elmúlt hétvégén megnyitotta a pontozást az 2-0 győzelmében az Atletico Madridban.

Szombaton szombaton egy játékot felfüggesztettünk, mivel Messi és a többi starter egy 0-0 húzáson nyugszik Huescában.

A Suarez is tudta, hogy mi az, ami a United ellen. Három alkalommal hat játékban tette, miközben játszott Liverpoolban.