Az Arsenal furcsa célokra támaszkodik, hogy megverte Watford (10-0) 1-0

WATFORD, Anglia (AP) - fegyverraktár kihasználta a bizarr gólt, amit a kapus és a tévedés okozott Watford-tól a támadó Troy Deeney-tól 1-0 győzelmet követel, amely hétfőn hozta vissza a csapatot a Premier League első négy helyezettjébe.

A játékot végül másodpercek alatt döntötték el az első félidőben, az Arsenal az 10e percben jött, amikor Watford kapus Watford kapus lett . Ben Foster visszafelé haladt, majd a bal oldali törzsön feküdt le Pierre-Emerick Aubameyang . A labda hat méterre ugrott a hálóba.

Egy perc múlva Watfordot 10 férfiakra csökkentették, amikor Deeney-t kiutasították Lucas Torreira az Arsenal középpályás áthaladása után. a labdát egy csapattársa.

Annak ellenére, hogy az Arsenal egy extra férfival játszott a meccs legnagyobb részében, küzdött, hogy meggyőzze, de november óta második győzelmet aratott, ami lehetővé tette, hogy a negyedik helyet kapja a célkülönbségben. 19659002] Ez volt az Arsenal első fehér játéka egy idényben.

Aubameyang, aki az első teljes szezonban játszott a bajnokságban, 18 gólt szerzett, és csak az egyik legjobb eredményt ért el által Sergio Aguero . Manchester City et Mohamed Salah de Liverpool az arany csomagtartó versenyén. A Liverpool Sadio Mane-ból 18 célokat is szerzett.

A Gabon csatárja valószínűleg nem szerez idegen célt ebben a szezonban, de jól sikerült bezárnia a Foster-t, a kapus pedig a jobb oldali hátlapot kapta vissza Daryl Janmaat .

Míg Foster megpróbálta törölni a labdát, Aubameyang áttört a kapuson, és látták a labdát a hálóba.

Deeney, aki büszke arra, hogy megfélemlítő támadó, már megkérdőjeleződött. Az Arsenalnak van egy hasa a fizikai csatához, mondván, hogy az elmúlt szezonban az otthoni győzelem után a játékosok megfélemlíthetik és elhagyhatják a cojones-t.

Az első percekben a fizikai megjelenése a találkozón volt, de az Aubameyang célját követően a helyreállítás után túl messzire vette a dolgokat.

Torreira átment a mezőn, mielőtt Deeney jobb alkarját érte volna, aki feleslegesen és agresszíven felállt az Arsenal apró középpályásán.

A játékvezető előtt egy piros lapot mutatott be Deeneynek, aki keserűen panaszkodott.

Watford alig próbálkozott az Arsenal kapusával Bernd Leno de amikor közel jöttem Adam Masina hosszú távú erőfeszítéseket tett. az 62th percben a póluscsukló és a keresztléc ellen.