Lloyd két gólt szerzett az 6-0 döntőjében Belgiumból az Egyesült Államokba

LOS ANGELES (AP) - A világbajnokságnak közelebb kell lennie, mert Carli Lloyd veszélyesnek tűnik.

Az 2015 világbajnokságcsillagja az év első két gólját szerezte meg az amerikai nemzeti premier első 19 percében. Az 6-0 vereség a csapat ellen Belgium egy vasárnapi kiállításon

Lindsey Horan és Samantha Mewis az első olyan időszakban, amikor Lloyd a levegőben kétszer gólt szerzett, célokat tűzött ki. Alex Morgan a második időszak elején is gólt szerzett, mivel az amerikaiak megmutatták támadó erejüket az első, Belgiumgal szembeni játékban, egy jól tekintett ellenfél, aki alig volt jogosult a világbajnokságra.

Jessica McDonald hozzáadta az amerikaiak ötödik futamát. cél a játék záró másodpercében.

- Nyilvánvaló, hogy minden este jól működött - mondta Morgan. "Néhány játékos a területen nem láttam annyira, és azt hiszem, sok játékos valóban haladt. (The World Cup) egy nagyon hosszú verseny, és sok változó van. Gondoskodnunk kellett arról, hogy minden játékos készen álljon a hozzájárulásra. "

Morgan szerencsésen járt Lloydból, 36-ról, aki megmutatta, hogy több mint egy szuper tengeralattjáró lehet Franciaországban ezen a nyáron.

Az év első kezdete Lloydnak, a kanadai amerikai világbajnokság győzelmét jelző hősnek, 106e és 107e karriercéljait szerzett, Michelle Akerset pedig a karriercélok negyedik helyére helyezte. az Egyesült Államokból.

- ostobán lennék, ha nem ragadnám meg ezt a lehetőséget, és megpróbálom megragadni - mondta Lloyd. - Nyerni akarok. Győztes vagyok. Az emberek azt mondhatják, amit akarnak, de tudom, hogy a nap végén segíthetem ezt a csapatot, hogy megnyerje ezt a trófeát Franciaországban, és nem fogom megállítani, mielőtt meg tudom csinálni. "

A csapat fő aktív célja A gólszerző csak idén 34 percet játszott, mint öt helyettesítő játékot, és várhatóan nyáron tartalék szerepet játszik Jill edzője után. Ellis a tavalyi év végére nagyrészt a padra emelte. De Lloyd aktiválta debütálóját egy másik dinamikus bemutatójával a támadó tehetségekért, amely az év világjátékosának 2015 és 2016 címet szerzett.

- Már azt mondtam, hogy megváltoztatja a játékot, akár a mezőn, akár a területen. - mondta Lloyd Ellis. "Ez az ő szerepe számunkra. Azt hittem ma este erős volt. Kiváló.

Ali Krieger veterán védő is pontosan két éven belül először jelent meg az Egyesült Államokban, visszanyerte Ellis edzését 99e pályafutása után 18 évei után. Az elkövetkező hónapokban két győzelem a nappaliban Ausztráliában és Belgiumban

Ellisnek egy hónapon belül ki kell állítania a francia világbajnokság kezdőasztalját.

"Még mindig van néhány nagy döntésem a következő néhány hétben, úgyhogy úgy gondolom, hogy Krieger figyeli a történet részét" - mondta Ellis. "Azt akarjuk, hogy minél több megjelenés lehetséges."

Az amerikaiak 11 gólt szerzett Ausztráliával és Belgiumgal szemben, míg Ellis mélységére nézett. És miután az ausztrálok három célt adtak Coloradoban, Los Angelesben tartottak egy leállást.

Az amerikai csapat első játékosa a Banc of California Stadionban, 1 éves, a belvárostól délre LA Az 20 941 nézői tömegesen vettek részt egy barátságos mérkőzésen, amely a sport ünnepének tűnt.

A csapat bemutatta a Fehér Világkupa egyenruháját Natalie Portman, Jessica Chastain, Jennifer Garner, Uzo Aduba és Eva Longoria tömegei számára. A meccs előtt a játékosok az amerikai csapatból, az 1999 világbajnokságból nyert játékosok viseléseit viselték, akiket félidőben tiszteletben tartottak a Rose Bowltól néhány kilométerre lévő történelmi győzelméért.

Belgium a 10 verhetetlen játékaiban volt, annak ellenére, hogy keserűen nem tudott a világbajnoksághoz jutni. A felállás tele van tehetséggel, aki professzionálisan játszik egész Európában, de az amerikaiak mindkét végén jobbak voltak.

Lloyd kitűnő célt szerzett az 14 percben, és szoros összecsapást talált két védő között, és egy hosszú, kemény fejlécet fejlesztett ki. Tierna Davidson játékosa. Lloyd második célja az 19e pillanatában a Crystal Dunn közeli vezetése volt.

Horan aztán az 26e percen belül egy sarokból gólt mutatott, hogy megmutassa az amerikaiaknak a levegő fölötti fölényét. Mewis a mérkőzésen 7 perc múlva a Christen Press szabadrúgásán szerzett gólt is.

Miután félidőben váltották fel, Morgan az amerikaiak ötödik gólját szerezte az 52e percében. Los Angeles-i távoli külvárosának őshonosja egy nehéz szögből szerzett 101 karrier célját a Lloyd-szal való jó kompromisszum után.