Lodeiro legyőzi a Sounders-t a Real Salt Lake 1-0 után

SEATTLE (AP) - Nicolas Lodeiro munkája a hét folyamán szombaton fizetett.

A Lodeiro az 18e percben ért el, és a Seattle Sounders 1 -0 győzelmével meghosszabbította klubjátékát Real Salt Lake .

A Sounders (4-0-1) majdnem vezető szerepet vállalt, amikor Brad Smith központja Will Bruin-nak alig volt a helyes pozícióból. De a labda maradt a játékban, és Cristian Roldan átvette a büntetőterület jobb oldalát

Roldan egy nagy központot tartott balra, közvetlenül Salt Lake City feje fölött, Marco Silva védője fölött. Lodeiro lábaiba szállt, és egyszer a bal sarokban, a kezelő előtt lőtt Nick Rimando .

"Próbáltam a héten, amikor a Preki és a Gonzo (Pineda) képzése voltam." - mondta Lodeiro két Seattle asszisztens edzőjével. "Ma is szerencsés voltam. Jó cél volt, fontos cél. "

Az idei évig Seattle soha nem volt veretlen az első öt játék óta. Az eddigi legjobb teljesítménye az 3-2-0 volt, az 2009-ben.

A szombati győzelem megőrzése azonban hosszabb védelmi erőfeszítést igényelt, mivel a Real Salt Lake (1-4-1) maradt néhány veszélyes lehetőség. , beleértve Jefferson Savarino az 74e perc elején lezajlott büntetőterület jobb oldalán kívülről lőttek.

"Idővel ez a klub mindig is nagyon jó védekező klub volt" - mondta Brian Schmetzer edző. "Elkötelezettek vagyunk a védekezésben, és a srácokkal kezdődik. Örülök a támadó játékosok számának - talán még egy célunk lett volna, hogy a játékot egy kicsit könnyebbé tegyük a védelemért - örülök, hogy elfogadják. "

Amellett, hogy Almost hiányzott a Savarino a második félidőben, a Real Salt Lake-nek lehetősége nyílt az első félidő vége előtt felugrani. Ahogy a labda visszapattant a büntetőterületről és a Sounders kapus, Stefan Frei felállt egy kereszt után, Sam Johnson megnyitotta a pontozást. De a labda a jobb oldali poszt után csúszott.

Segítette a Freit, hogy a második szezonon kívül tartsa a második kiesését.

A hangjelzőket háromszor egymás után kizárták RSL . [19659002] Sike Lake edzője, Mike Petke világossá tette, hogy egyre inkább elavulttá válik a négy egymást követő vereség elleni küzdelemben.

"Alapvetően: beteg vagyok és fáradt vagyok - és nem hibáztatom a játékosokat. bármi - miután ezek a játékok jöttek vissza, és azt mondják, hogy többet érdemelünk, és eléggé tettük. Csak erről beszéltem a csapattal, és mindannyian megértették és egyetértettek: mindannyiunknak kicsit meg kell nőnie.

"Itt az ideje, hogy azt mondjuk, hogy egy fiatal csapat vagyunk, mi vagyunk, a múlt" - tette hozzá Petke. "Bizonyos helyzetekben kicsit több hozzáértésnek kell lennünk. Klinikussá kell válnunk. "