Espinoza és földrengések megütik Timbers 3-0-ot

WASHINGTON (AP) - Diego Rossi háromszor szerzett az első MLS kalapját, és a Los Angeles FC megtörte a labdát DC United A 4 szombat 0 győzelmével a rendes szezonban nem verte meg

Carlos Vela a szezon hetedik célját az 15e percben az MLS-ben szerezte, elszakítva a bal lábától. a felület tetejére, hogy a LAFC (5-0-1) fejét adja.

Rossi középpályás egy széles labdát hozott Velának a bal oldalon, aztán a területre ugrott, ahol bal lábát csúsztatta. az 27 közeli bejegyzését. A Rossi először 5 percet szerzett, hogy félidőben szerezze be az 3-0 értéket, az 76e percben a pontszámot.

Vela és Rossi több gólt (13) szerzett ebben a szezonban, mint bármely más MLS csapat.

A LAFC három győzelmet nyert, és ebben a szezonban az 19-5 ellenfeleit uralta.

DC United (3-1-1) megsérült egy ember után Wayne Rooney a szezonban négy gólt és három asszisztenst írt be az MLS-vezetőknek, egy 52e piros lapot küldtek a veszélyes kezelésre a Rossi-nál.

Ez az Egyesült Királyság legrosszabb veresége az 4-0 ellen Portland Timbers az 15 október 2017.

3 EARTHQUAKE, 0 TIMBERS

SAN JOSE, Kalifornia (AP) - Cristian Espinoza gólt szerzett, és egy segítséget nyújtott, és San Jose szerezte meg a szezon első pontjait.

Shea Salinas a pontozási célokat megnyitotta. az 15e percben, a büntetőterület közepén áthaladva, hogy befejezze az Espinoza központját.

A földrengések (1-4-0) az 2-0-et az 33e percre vezetik, amikor Danny Hoesen a büntetőterület bal oldalán egy laza golyóba dobta magát, és becsapta a háló tetőjébe.

Espinoza egy perc múlva szerezte meg a pontszámot, ellopott egy rosszul játszott passzot és győzött egy alacsony célt a kapus előtt.

A San Jose megszakította a múlt szezonban egy ötjátékos veszteséget.

A Timbers (0-4-1) a negyedik játékot elveszítette egymás után.

CREW 1, REVOLUTION 0

COLUMBUS, Ohio (AP) - Josh Williams gólt szerzett, és a legénység egyedül érkezett a keleti konferencia első helyére.

Williams elnyerte Federico Higuainhoz (1945). ] szabadrúgás az 42e pillanatában egy kis szeszély átirányítása. A döntő lépés az 61e Higuain hely volt a Columbus-szal (4-1-1), amely egy klubrekordot állított be.

Új-Anglia (1-4-1) elvesztette az embert az 64e percben, amikor Michael Mancienne elküldte a második sárga lapját.

A Revs megnyomta a lehetőséget, és lehetőséget kapott a 89th percben, de a Crew kapusra Zack Steffen tiltott Cristian Penilla .

FIRE 2, TORONTO FC 2

TORONTO (AP) - Jonathan Osorio az 76e percben, a Toronto FC egyenlő a tűz ellen. [19659003] Toronto (3-0-1) az egyetlen MLS csapat, amely tökéletes rekordot biztosít a nap számára. Az 26-en a 2015-i 10 szeptemberében meghosszabbította a vereség nélküli vereséget.

Jozy Altidore az első félidőben Torontónak szerezték, és az Osorio-t szerezték. A büntetőterület közelében elhelyezett oldalon az erős csatár megfordult és megfordult Jeremiah Gutjahr mielőtt tökéletes központot biztosítana Osorio irányába.

CJ Sapong et Nemanja Nikolic a (1-2-2) 26.25-nél a BMO Field-en.

MINNESOTA UNITED 2, RED BULLS 1

HARRISON, NJ (AP) - Abu Danladi et Romario Ibarra gólt nyert a Minnesota United győzelméhez.

Danladi elhelyezte Minnesota Unitedet (3-2-0) az 34e percen az 34e percen. A központ Angelo Rodriguez.

A Rodriguez sztrájkának megállása olyan eltérést okozott, amit Romario az 50e-percben lezuhant, és 2-0-t vezetett a Minnesota United-ben.

Cristian Casseres Jr . a Red Bulls hiányának csökkentésére az 70ème percében. Ez volt az első cél az 19 Venezuelai években az MLS-ben.